«Інтергал-Буд» впроваджує систему «розумний будинок»

Компанія «Інтергал-Буд» і розробник бездротових охоронних систем у Європі Ajax Systems підписали меморандум про співпрацю.

Про це повіломляє пресслужба «Інтергал-Буду».Йдеться про впровадження в житлових комплексах забудовника професійної бездротової системи безпеки Ajax з можливостями «розумного будинку», яка захистить житло від злодіїв, пожеж і затоплення та дозволить заощадити сімейний бюджет на економії на рахунках за опалення.

Першими житловими комплексами, де впровадять систему безпеки Ajax, стануть: Sky Avenue, Intergal City, «Голосіївський» та City Hub.

«Як все відбувається на практиці? Кожен із мешканців разом із ключами від квартири безкоштовно отримає комплект пристроїв AjaxStarterKit, до якого входить централь Hub, датчик руху MotionProtect, датчик відчинення DoorProtect та брелок керування системою SpaceControl. Завдяки зручному мобільному додатку власник зможе контролювати систему безпеки з будь-якого куточку світу. Додаток дозволяє  бачити історію подій надавати різні права доступу користувачам, налаштовувати розклад охорони та багато іншого», — пояснили в «Інтергал-Буд».

Також зазначається, що система Ajax здатна самостійно протистояти загрозам. Налаштувавши сценарій перекриття води за тривогою датчика протікання LeaksProtect, власники квартир зможуть убезпечити не лише свою власність, а й сусідів.

Крім того, наразі розробляється система, яка відповідатиме за терморегулювання в квартирі. «Тобто, власник матиме можливість дистанційно регулювати мікроклімат кожної кімнати, створюючи комфортний температурний режим і економити на опаленні. Планується, що опція буде доступною вже на етапі введення будинку в експлуатацію», — повідомили в компанії.

Згодом систему Ajax можна буде інтегрувати у мобільний додаток для власників квартир комплексів «Інтергал-Буд». Він знаходиться на завершальній стадії розробки та буде впроваджено у першій половині 2020 року. У компанії подбали, щоб мешканці одразу отримали цілий комплекс можливостей від забудовника, у який входитиме і система безпеки та енергозбереження.

За даними «Інтергал-Буд», охоронній системі Ajax свою безпеку вже довірили понад 400 тисяч користувачів у 93 країнах світу. Уся лінійка із 27 пристроїв Ajax розроблена та виготовляється у Києві.

Довідка: «Інтергал-Буд» — компанія, яка працює в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні вже 16 років. За час своєї роботи компанія реалізувала 74 проєкти, збудувала 3 млн кв. метрів площ. Наразі в її проєктному портфелі понад 3,8 млн кв. метрів нерухомості.

Leave a Reply