100000 грн для айтішників Могилянки: moneyveo визначила кращі студентські проєкти

Студенти факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія» отримали 100 000 грн від фінтех-компанії moneyveo. Грошовими нагородами відзначили розробників найкращих фінансових сайтів, що були створені під час спільного курсу «Інтернет-просування вебпроєктів» від маркетологів Манівео.

Студенти працювали над сайтами 4 місяці. Упродовж курсу фахівці компанії читали їм лекції про SEO, створення рекламних кампаній у Google Ads, роботу з Google Analytics, розробку SMM-стратегії. Викладач НаУКМА Максим Корнійчук, спільно з яким компанія розробила даний курс, підкреслив цінність того, що навчальні проєкти майже на 100% були наближені до реальних бізнес-умов.

«Студенти генерували і валідували справжні бізнес-ідеї, досліджували ринки, реалізовували сайти на справжніх комерційних хостингах, мали доступ до платних маркетингових інструментів і ресурсів, керували рекламними бюджетами, які були у кожної команди, – зазначив Максим Корнійчук. – По суті цей курс був не лише про онлайн-маркетинг, але й про лідерство, управління командами і проєктами. На прикладі пошукової оптимізації студенти побачили, як їхні технічні знання поєднуються з бізнес-вимогами».

У результаті найкращі показники рекламної кампанії і пошукової оптимізації продемонстрував сайт-депозитний калькулятор. Команда-переможець отримала 50 тис. грн. Друге місце (30 тис. грн) посів сайт відгуків про кредити, третє (20 тис. грн) – рейтинг українських банків.

«Ми засвоїли нові технології, навчилися працювати у команді та спробували підходи проєктного менеджменту – ділиться враженнями студент Михайло Філоненко. – Також зрозуміли механіку та логіку роботи з просуванням власного продукту, важливість правильного фокусування на цільову аудиторію».

«Як розробники ми вміємо створювати сайти. Але залучати до них аудиторію пробували вперше. Тому робота з пошуковою оптимізацією була найцікавішою. Найскладніше було підтримувати позитивну динаміку відвідування сайту, оскільки для цього постійно відстежували та задовольняли інформаційні запити відвідувачів», – розповіла студентка Єлизавета.

Рекламні кампанії 11 студентських проєктів профінансував сервіс онлайн-кредитування Манівео.

«Існує думка, що сучасна вища освіта не відповідає реальним вимогам бізнесу. Однієї теорії замало, розуміння бізнес-процесів приходить з практикою. Наші спеціалісти упродовж курсу ділилися експертизою, аналізували практичні кейси, давали максимум інформації про маркетингові інструменти, якими користуються щодня у свої роботі. Усе для того, щоб студенти мали змогу на практиці відчути себе власниками повного процесу – від створення сайту, наповнення його контентом до його промо, залучення аудиторії», – прокоментувала CEO moneyveo Альона Андронікова.

Автори освітнього курсу планують масштабувати його у 2020 році. Найближчим часом маркетологи Манівео також проведуть відеолекції для бійців АТО.

Leave a Reply