Український сервіс Raketa вже працює у всіх містах-мільйонниках

Замовити безкоштовну доставку їжі тепер можна в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові та Одесі.

Як повідомила прес-служба компанії, Одеса стала п’ятим містом, в якому їжу з кафе та ресторанів доставляють безкоштовно. Сервіс доставки Raketa покрив усі п’ять українських міст-мільйонників, а до кінця 2020 року буде доступний у більшості обласних центрів.

На старті замовити доставку в Одесі можна з майже 50-ти закладів, розташованих в центральній частині міста. Протягом місяця послуги Raketa будуть надаватися в тестовому режимі. За цей час перелік ресторанів й покриття планується суттєво розширити. У місті вже працюють близько 100 кур’єрів (пішо/вело/мото/авто). Заявлений час доставки – до 60 хвилин, вартість послуги для клієнта – 0 грн.

«Raketa намір кардинально змінити ринок доставки їжі. Ми не обмежуємо мінімальну суму замовлення, а доставка буде безкоштовною для клієнта. Не важливо, чи замовляєте ви десяток піц для великої компанії, або хот-дог для швидкого перекусу, ми привеземо замовлення швидко і без плати за доставку. І це не демпінг, а бажання зробити сервіс доступним для всіх», – розповів Володимир Самборський, операційний директор Raketa.

Щоб скористатися доставкою Raketa досить мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток. При його запуску клієнту відображається меню ресторанів-партнерів, розташованих у радіусі 3 км, замовлення з яких може бути доставлено менш ніж за годину.

Довідка. Raketa – сервіс доставки їжі з ресторанів. Компанія доставила своє перше замовлення 5 березня 2018 року. Тепер послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові та Одесі. У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис.

Leave a Reply