«8-П» на шляху до успіху. Лайфхаки від української IT-Woman

Сфера інформаційних технологій в нашій країні стабільно зростає і є одним з головних драйверів економіки. Спочатку це був суто чоловічий бізнес, але сьогодні більш ніж чверть співробітників ІТ в Україні – це жінки. Які вони сучасні компютерниці? Лише операційники, чи справжні хакер-профі-вумен? Чи завжди залишаються у тилу IT-MANів, чи можуть досягти неймовірних успіхів і бути всесвітньо визнаними інженеринями, технологинями, розробницями?

Відповіді на ці питання для Happy Monday підготувала українська IT-шниця, бізнес-леді з нежіночою професією – РMO, Інна Макєєва, директор департаменту управління проєктами та бізнес-процесами в ІТ-дирекції «Укртелеком» – оператора фіксованого зв’язку і провайдера інтернету в Україні. Інна, як справжня IT-шниця з досвідом роботи (починаючи з бізнес-аналізу, тестування, системного-аналізу, проектного управління до PMO), навіть винайшла особливу формулу успіху і назвала її «8-П».

1-П – Продукт

За кожною дією повинен стояти продукт, який вирішує чиюсь проблему, чи спрощує роботу. Можна заробити гроші продаючи дешеве за дорого, але на цьому не можна зробити кар’єру чи побудувати бренд.
Для мене найцікавішою є робота по впровадженню, тестуванню, розвитку, пошуку шляхів поліпшення продукту. Одним із них був проєкт по впровадженню системи управління персоналом «в полях» – Field Force Management (FFM) на базі платформы bpm’online. Це мобільний додаток в смартфоні або планшеті інженера, який дозволяє планувати завдання і ресурси, оптимізувати маршрути і, в режимі реального часу, виконувати контроль виконання робіт мобільними працівниками (виїзні бригади, підрядні організації і т.п.).

2-П – Пристосування

Сучасний світ дуже швидко змінюється, нові умови задач з’являються майже кожного дня. Виживає той, хто швидше пристосовується до реалій та реагує на зміни.Цей досвід я вважає безцінним.
Наприклад, ми тричі змінювали підходи до впровадження одного з нових та складних продуктів компанії , змінювали методологію впровадження, змінювали процес розробки і цільову аудиторію, і тепер цей продукт швидше адаптується і приносить користь бізнес-замовнику. Краще підрахувати збитки і рухатись далі іншим шляхом, ніж застрягти у своїх прорахунках.

З-П – Пунктуальність

Якщо, хоч одного разу, показати своїм підлеглим неважливість дедлайнів, запізнитися, не виконати вчасно обіцянку, можна втратити авторитет за якихось там пару хвилин. Тому краще завжди все спланувати, продумати завчасно і не вигадувати причин.

Так, коли я працювала бізнес-аналітиком в одному з українських банків, у нас було правило, запізнився із виконаною задачею на 1 годину, маєш наступну виконати пропорціно раніше, на 1 годину вперед. Такий бізнес-підхід дозволяє ніколи не зволікати, адже паралельних задач, як правило, не менше пяти.

4-П – Пріоритет

Це одна з найважливіших рис успішної людини, вміти вибрати головне і зосередитися. Вміння розставляти пріоритети важливо не тільки в бізнесі, а й в усіх сферах.

Часто доводиться балансувати між сім’єю і роботою. Допомагає вміння вирішити, де я потрібна більше саме в цей момент, а що можна делегувати іншим.

Працюючи директором департаменту управління проектами та бізнес-процесами в ІТ-дирекції компанії «Укртелеком», у прямому підпорядкуванні маю 15 осіб, а вся функціональна вертикаль налічує понад 100 осіб. Це – чоловіки, інженери. А отже, наступне правило допомагає керувати і мотивувати людей.

5-П – Піклування

Щоб члени вашої команди могли ефективно працювати, подбайте про них. Про справедливу зарплату, зрозумілий графік і задачі, цікаве корпоративне життя, визнання досягнень команди.

З колегами ми любимо грати в квести, флешмоби, беремо участь у зйомках відео та виїзних змаганнях з футболу, волейболу, настільного тенісу та багато іншого. Таке ставлення дає мені наснагу творити, пізнавати нове, шукати ідеї для змін на краще.

6-П – Підтримка

Один в полі не воїн. Навіть найкращим потрібна допомога.

Завжди покладаюся на своїх колег в багатьох питаннях і довіряю їм як професіоналам, які мають досвід у вирішення складних завдань. Ми одна команда, одна сім’я, бо більшість часу проводимо разом і знаємо один про одного майже все.

7-П – Переконливість

Щоб залучити оточуючих на свій бік, треба бути фанатом своєї справи, вірити у власну правоту, мати пристрасть. Тільки на перший погляд здається, що в бізнесі, особливо IT, немає місця емоціям. Так, цифри і звіти це неймовірно важливі речі, але підкріпляйте їх любов’ю до своєї роботи і свого продукту.

Робочий графік досить напружений. Ранок починається зі спілкування з підлеглими по відкритим питанням і планам на день, потім зустрічі з замовниками та підрядниками, керівниками суміжних підрозділів. Після чого можна зайнятися підготовкою звітів, узгодженням всіх необхідних документів та плануванням зустрічей на наступний день або тиждень. Щоб завжди бути в тонусі, намагаюся не забувати про наступне правило.

8-П – Пауза

Вихідні на природі, день чи тиждень без гаджетів та інтернету (ІТ-шниці не легко  але потрібно вводити такі обмеження), відпочинок у Карпатах чи морі. Кожного дня, поспішаючи на роботу, зупиніться на пару секунд помилуватися гарним видом, чи випийте каву наодинці. Навіть маленькі дрібниці надихають і насичують новою енергією.

Кожній програмі, системі, техніці – потрібна пауза, а тим паче, коли вона «система ніжна». До речі, порада, яку я завжди даю чоловікам-програмістам: ставтеся до дівчат так, як ви ставитеся до своїх розробок, так само їх і плекайте, як свої авто та техніку.

Leave a Reply